Každý je to, čo rozpráva

Autor: Veronika Viszlayová | 3.11.2012 o 16:23 | (upravené 3.11.2012 o 17:34) Karma článku: 6,35 | Prečítané:  420x

Zo všetkých nepriaznivých vecí a situácií, ktoré nám život prinesie treba vyčarovať priaznivé. Z každého podkopania nôh urobiť výhodu. Dvihnúť pár kameňov, postaviť schodík a vystúpiť vyššie. Z každej slabosti spraviť prednosť. Pretože v živote nám bude chcieť mnoho ľudí ublížiť, ale keď viete všetko využiť vo svoj prospech ste stále o krok vpred pred tými, ktorí mrhajú energiou na najhorší a najničomnejší ľudský hriech, závisť.

Ľudia ubližujú iným aby sa sami cítili lepšie a potlačili tým svoje komplexy. Vyčerpajú sa závistlivými rečami, skutkami a keď oni budú oslabení, vy už budete mať dostatok nazbieranej energie na to, aby ste uskutočnili všetko čo chcete, po čom ste túžili. Nie z pomsty alebo aby ste "neprajníkom" niečo dokazovali. Lebo vy poznáte tú pravú skutočnosť a viete, že to robíte pre seba a tú ich "zlú" energiu ste len premenili na dobrú, pre vás pozitívnu energiu.

Kým oni sa rozčuľujú, vy sa smejte. Kým oni ohovárajú, vy nepočúvajte. Kým oni robia zlo, vy sa venujte dobru. Kým oni závidia, vy milujte. Pretože láska má oveľa väčšiu a čarovnejšiu moc ako nenávisť. A pozitívna myšlienka silnejšiu energiu ako negatívna.

"Preto nech si hovorí kto chce, každý hovorí čo chce, ja si robím čo chcem!" A ako sa aj spieva v jednej pesničke: Môžeš mi vziať všetko čo mám. Môžeš zlomiť všetko čo som, ako by som bola vyrobená zo skla, ako by som bola vyrobená z papiera. Prísť a snažiť sa strhnúť ma dole, ja budem rásť zo zeme ako mrakodrap.

Pamätajte, všetko zlé sa dá premeniť na niečo dobré! Stačí k tomu zmiesať kúsok lásky a štipku fantázie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.

KOMENTÁRE

Dobrovoľníci a štátna drogová politika sú v napätí

Drogový biznis sa globalizuje a digitalizuje.

ŠPORT

Bratia posielajú väčšinu platu rodičom

Synovia majstra sveta prekonali otca.


Už ste čítali?